Nowości

31 październik 2013


Specjalne ruchy!


Przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną niespodziankę - jeśli uda się zebrać wszystkie części stroju Halloween, to można będzie wykonywać specjalne ruchy, podczas walki, które zwiększą zadawane obrażenia. Także nie zapominamy o obronie, która pozwoli na ochronę przed uderzeniami przeciwników. Zestaw ubrań daje dużą przewagę podczas poszczególnych walk z innymi graczami.

Specjalne prezenty

Możesz odnaleźć tematyczne prezenty z okazji Halloween w Galerii.

Tańsze szukanie

Teraz wojny gangów oraz wybór gangu do ataku będzie jeszcze łatwiejszy. Cena ataku została zredukowana i teraz macie większą szansę na atak za mniejszą ilość zasobów.30 październik 2013


Noc Halloween

Hoł hoł hoł… a przepraszam, to nie to święto. Jeszcze raz. Nadchodzi jedno z tych zagranicznych i obcych nam świąt, które dawniej śmieszyło nas na ekranie amerykańskich filmów, a teraz zdobywa szturmem kolejne przyczółki szkół i przedszkoli. Chodzi oczywiście o Halloween – super okazję do dobrej zabawy!
Tylko przez następne kilka dni, od 29 października do 13 listopada, w 101 Drobiazgach będzie dostawa «Strasznych pudełek z niespodzianką», które pozwolą poczuć ducha tego święta.

Straszne pudełka

W każdym pudełku gwarantujemy znalezienie przerażającej maski która daje 5% do losowego wskaźnika lub dyni +1 do wszystkich wskaźników, eliksiru, pieniędzy i najważniejszego – niespodzianki.


Niespodzianki w pudełkach


Kostium Halloween


Nowy kostium ma magiczne właściwości:

 • Poziom znalezionego przedmiotu będzie równy twojemu poziomowi: jeśli zdobędziesz nowy poziom, to także przedmiot stanie się lepszym i jego wskaźniki wzrosną;
 • Wskaźniki świątecznego przedmiotu są niższe, niż analogicznego z Galerii;
 • Wszystkie świąteczne przedmioty znikną z ekwipunku 1 grudnia 2013.

Przedmioty przeznaczone do walk grupowych
Rakieta ze zwiększonymi obrażeniami.

Konfetti, które powali 5 graczy

Ostatnie pożegnanie
z gazowym efektem

Super-klej, który zwiększa
szansę na trafienie

Energiczna woda broniąca przed obrażeniami przez 3 rundy

Pokrywka od patelni zmniejszająca obrażenia od granatów

oraz inne


Jak zdobyć pudełka?

Do 10 listopada każdy pojedynek to szansa na zdobycie dyni. Zebrane dynie można wymienić na pudełka z niespodziankami w 101 Drobiazgach. Ci z was, którzy nie chcą zostać rolnikami i zbierać dyni, zawsze mogą wybrać alternatywną drogę pozyskania pudełek.

Modny fotograf

W klubie pojawił się nowy modowy fotograf. Tyczka, bo o nim mowa, za niewielkim wynagrodzeniem zrobi piękne tło do twojego konta.
W czasie Halloween, Tyczka przygotował specjalne przerażające tło, które każdy z Was może kupić za dynie lub Zagrychy .


Kolekcja Halloween

Zapaleni kolekcjonerzy znów mogą zapełnić swoje domowe półki z kolekcjami. Gracze od 4 poziomu mogą rozpocząć zbieranie kolekcji Halloween. Elementy z tej kolekcji można znaleźć w skrzynkach pocztowych, które wypadają podczas patrolu ulic. Kolekcja będzie wypadać do 1 grudnia 2013!30 październik 2013


Promocja!

Tylko dziś i jutro mamy specjalną promocję na najmniejsze pakiety!

Do godziny 23:59 dnia 31.10.2013 otrzymasz 50% więcej Zagrych kupując specjalne promocyjne paczki za pomocą dwóch metod płatności: Paypal i Karty kredytowej.
Promocja dotyczy tylko tych dwóch metod płatności i pakietu za 1,99 EUR.24 październik 2013


Zbuduj własną fabrykę aut!

Życie bez samochodu to nie życie! Wszyscy chcą mieć swoje własne cztery kółka - Ci mali i Ci duzi. Ty też możesz mieć, gdy tylko osiągniesz poziom 6. Już wtedy możesz rozpocząć budowę Fabryki Aut Krótkich (FAK), co pozwoli na złożenie swojego własnego samochodu i podróż do wszystkich zakątków Piekiełka, Polandii i całego świata! Takie wycieczki to relaks oraz specjalne bonusy

Przestań już kopać w metrze i zasiądź za kierownicą swojego auta! Własny samochód to nie tylko prestiż, ale pozwoli Ci na stanie się znacznie silniejszym od innych graczy!

 • Po zbudowaniu pierwszego samochodu otrzymasz dostęp do 6 fajnych wycieczek.
 • Za każdą podróż samochodem otrzymujesz 4 godzinny bonus do wskaźnika - im więcej aut masz, tym więcej bonusów możesz aktywować!
 • Różne wycieczki dają inne bonusy i tylko Ty decydujesz, czego Ci potrzeba w danej chwili.
 • Wielkość bonusu z wycieczki zależy od poziomu auta oraz jak fajne masz tablice rejestracyjne* (opcja wyboru tablic rejestracyjnych zostanie odblokowana w przyszłości).

Uzyskaj dodatkowy bonus po +42 do każdego wskaźnika
i zlej cztery litery przeciwników!

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Do budowy zakładów na terenie fabryki potrzebujesz dużo części. Możesz je zdobyć w kilku miejscach gry:

Walizki w metrze są jeszcze bardziej pożądane, bo mogą zawierać trzy stosy części.
Skrzynki pocztowe, które zdobyć można podczas patrolu zawierają dwa stosy części.
Codziennie pojedynki również dostarczają części. Nie chcemy jednak Ciebie przemęczać, więc mogą wypaść tylko w pierwszych 15 pojedynkach. Taczki z 101 Drobiazgów mogą zwiększyć ten limit do 25.
Dodawanie zleceń w Klubie Łowców to przyjemność, a od teraz już podwójna. Za nowe zlecenia możesz dostać los na loterię. Jak masz szczęście, to zdobędziesz jeden, dwa lub trzy stosy z częściami. A może jeszcze coś więcej ;)

Im wyższy poziom masz, tym więcej części
z walizek i pojedynków!

W ten sposób gracze z poziomu [8] otrzymują podwójną ilość części, poziom [9] dostanie — 3 razy więcej, a poziom [10] fantastyczne 4 razy więcej!

Gdy już zbierzesz odpowiednią ilość części odwiedź Fabrykę Aut Krótkich i zbuduj 4 zakłady odpowiedzialne za: kierownicę («Fajera Bajera»), koła («Krzywe Koła»), nadwozie («Blachara») oraz silnik («Perpetuum Mobile»). Budowa i rozbudowa tych 4 miejsce pozwoli Ci na złożenie swojego pierwszego auta!

Więcej o Fabryce Aut Krótkich i samochodach

Uruchom silnik! Bierz udział w Rajdzie «Polandii»!

Następny tydzień będzie niesamowity w Polwars!


Jak to wygląda rajd?

 • Na początek potrzebujesz ... auta (jakby inaczej). Możesz je złożyć w Fabryce Aut Krótkich.
 • Jak już masz auto, to wyślij je podróż w jedno z kilku miejsc.
 • Każda miejsce to inny punkt kontrolny, który musisz odwiedzić.
 • W każdy punkcie kontrolnym musisz rozpalić ogień.
 • Potrzebujesz także specjalnego lakieru, który przyozdobi odpowiednio auto do rajdu. Najlepsze lakiery samochodowe trzymane są głęboko w ziemi, blisko tunelów metra. Czasem Szczuraki dokopią się do takich składzików i można znaleźć przy nich puszki lakieru. Do wyścigu potrzeba 6 puszek.
 • Rajd bez dobrych map mógłby skończyć się na barierkach przy drodze. Niestety wszystkie mapy w Polandii są stare. Jedynie Agenci posiadają nowe mapy od Gugle. Potrzebujesz 6 takich map.

 • Każdy kto dojedzie do końca Rajdu Polandii otrzyma specjalną odznakę, która da mu +3% do każdego wskaźnika!
  Co więcej - trzy pierwsze osoby otrzymają specjalne nagrody - złoty, srebrny lub brązowy medal!
  Nagrody będą dodane po zakończonym rajdzie!

  Pośpiesz się, bo wyścig potrwa tylko do 31.10.2013, godziny 15:00.

  Nie trać czasu, gaz do dechy i ogień z rury!

  » Wątek do dyskusji na forum «  15 październik 2013


  Wojny gangów: reaktywacja!

  Funkcja, na którą wszystkie gangi czekają od kilku dni, dziś została dodana do gry. Od teraz możecie wybijać zęby przeciwników oraz zwiększać prestiż gangów.
  Innymi słowy – wojny gangów czas zacząć!

  Wojny gangów to najlepszy sposób, aby pokazać innym, kto jest szefem w Piekiełku, udowodnić siłę swojego zespołu i wygrać coś:

  • ograbić swoich wrogów i uzupełnić skarbiec gangu ich kosztem;
  • zwiększyć prestiż swojego gangu, a za zarobione pieniądze z napadów zakupić falę radości dla gangu, która zwiększa statystyki wszystkich członków gangu;
  • zniszczyć ulepszenia wrogich gangów i zdobyć 70% ich kosztów, a przez to osłabić wszystkich członków przeciwnego gangu;
  • zdobyć chwałę najgroźniejszego gangu w Piekiełku!

  Wojna gangów składa się z kilku etapów:

  • 24 godzinnych przygotowań, kiedy członkowie gangów mogą zaplanować swoje działania;
  • pierwszego etapu walki, gdy członkowie walczących gangów walczą w pojedynkach, aby wybić po 3 wszystkim członkom przeciwnego gangu;
  • podczas drugiego etapu wojny rozgrywane są walki grupowe członków gangów w Alejkach. Zwycięstwo w drugim etapie ma zasadnicze znaczenie, a członkowie gangów mają okazję, aby odpłacić się za wybite zęby i pieniądze wydane u protetyka. Tylko w tym etapie można pokazać ile wart jest dany gang!
  Więcej informacji o walkach można znaleźć w specjalnej sekcji FAQ.

  Ważne zmiany:

  • Nowoczesna wyszukiwarka przeciwników. Ten mechanizm wyszukuje najbliższe gangi z rankingu. Teraz każda wojna to hazard oraz starcie pełne niespodzianek! Wygrana zależy od jedności zespołu, taktyki i strategii!
  • Atakowanie wroga obecnie możliwe jest tylko za pośrednictwem wyszukiwarki. W przyszłości mogą być pewnie zmiany tego opcji.
  • Zagrychy gangu są zawsze bezpieczne: jeśli gang przegra wojnę, to nie straci Zagrych i pozostaną one w skarbcu.

  Wojenne trofea

  Najlepsi zawodnicy będą mieli okazję zdobyć specjalne odznaczenia! Po zebraniu 1 złotego i 31 białych zębów a także zakupie specjalnego rzemyka w «101 Drobiazgach», możesz otrzymać naszyjnik, który pokaże wszystkim twoją siłę oraz doda bonus do wszystkich statystyk.  14 październik 2013


  Słodki poniedziałek!

  Poniedziałek zazwyczaj to ponury/radosny dzień, gdy większość z nas wraca do nudnej/ciekawej pracy. Dla niektórych ten poniedziałek jest wyjątkowy – chodzi oczywiście o pracowników oświaty, którzy mają dziś swoje święto. Przyłączając się do życzeń dodaliśmy kilka prezentów w Galerii.

  Możecie się nimi obdarowywać przez następne 6 dni.

  Prezenty powinny przygotować wszystkich do kolejnego etapu gry - walk gangów. Pojawią się one szybciej niż myślicie ;)  10 październik 2013


  Do boju orły!

  Fani piłkarskiej reprezentacji Polandii łączcie się!

  Jutro wielki mecz, jak zawsze:
  - o wszystko
  - o honor
  - o życie
  - ostatniej szansy
  - o pietruszkę
  itp.

  Ponieważ wynik jest trudno wytypować, zadanie będzie łatwiejsze: czekamy na typy w której minucie padnie pierwsza bramka w meczu Ukraina - Polska. Bez znaczenia kto strzeli, ma być tylko uznana przez sędziego.

  Typ "minuty" należy pozostawiać w komentarzu do specjalnego statusu na naszym fanpage na Facebook (kliknij tutaj). Podajemy tam tylko "minutę", bez podawania nicków. Np. "10 minuta".

  Małe wyjaśnienia:
  - typ "2 minuta" oznacza, że bramka padła pomiędzy 1:01 a 2:00 minutą gry;.
  - można typować doliczony czas gry. Np. 45 + 1 minuta czy 90 + 2 minuta;
  - jeśli padnie bezbramkowy remis, to nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników;
  - jeśli nikt nie trafi, to wygra osoba najbliżej,
  - typować można tylko raz,
  - kto pierwszy ten lepszy - tylko trzy pierwsze poprawne typy wygrywają!

  Teraz najważniejsze - są trzy nagrody: 9 dni Spryciarza + 18 części samolotu (po 3 każdej części).

  Jeszcze ważniejsze: typować "minutę" można do godziny 18.00 jutro, tj. piątek 11 października. Typy po tej godzinie dodane lub edytowane będą anulowane.

  Miłego oglądania i typowania!  9 październik 2013


  Wysoko ponad niebiosa!

  Drogi Piekielniku,

  Jesień pokazuje już swoje pazurki. Temperatury spadły przerażająco nisko, strasznie jest nam wszystkim zimno, słońce nie świeci już tak wesoło, a dziewczyny noszą już tylko spodnie moro. Korki w godzinach piknikowych stają się coraz bardziej uciążliwe i czasami jest tak trudno poruszać się po mieście, że masz ochotę złapać samolot.

  Tutaj wkraczamy my i dajemy Ci taką możliwość w Polwars!


  Zostań konstruktorem samolotów!

  Poszukaj w swoim tornistrze rysunku samolotu i weź wesoło udział w zadaniu montażu własnego samolotu! Poszukaj części w walkach mieszanych i zdobądź bonus od rządu za ciężką pracę! Nasze samoloty są najlepsze na świecie i właśnie dlatego możesz je zbudować nie 1 lecz 5 razy.

  Za każdy montaż oprócz pysznych słodyczy otrzymasz rysunek samolotu na 7 dni, który doda Ci wspaniały bonus do statystyk!

  Zdobywaj części!

  Dо 22:59 23.10.2013 możesz brać udział w walkach mieszanych i twarzą w twarz, aby otrzymać części do montażu samolotu! Zdobędziesz również bonusy i prezent - rysunek samolotu na 7 dni za każdy montaż samolotu. Warunki otrzymania części: musisz pozostać przy życiu na koniec walki i zadać co najmniej 5% z ogólnej ilości obrażeń. Bądź ostrożny, ponieważ do każdego kolejnego montażu potrzebujesz więcej części!  Patroluj! Skrzynki pocztowe zawierają 2 części!


  Nie przepuść okazji zbudowania własnego samolotu ze śmigłami, skrzydłami i wszystkimi niezbędnymi elementami do udanego lotu!  7 październik 2013


  Zmiana strony!

  • Czy miałaś/-eś kiedyś dziwne wrażenie, że wybrałaś/-eś złą stronę w grze?
  • Czy będąc z Warszawy wybrałeś stronę Zachodzian?
  • Czy wolisz barszcz ukraiński od placków ziemniaczanych?
  • Czy lubisz spać po prawej stronie łóżka, a nie lewej?
  • Czy chcesz oglądać Wschód, a nie Zachód słońca?
  • Dziś nadeszła ta chwila – na czas niekreślony umożliwiamy ZA DARMO transfer ze strony lewej (Zachodzian) na prawą (Wschodzian)! Transfer w drugą stronę jest możliwy, ale płatny.

   Wszystko co trzeba zrobić, to wejść do Biura Paszportowego na komisariacie Policji, a następnie wybrać stronę Wschodzian i awatar. To takie proste!   4 październik 2013


   Załóż własny gang!

   W nowoczesnym świecie bardzo ciężko jest ocaleć samemu, dlatego bojownicy zawsze wolą połączyć swoje siły stwarzając gangi, które są mocną i spójną siłą w walce z przeciwnikami!

   W końcu jest taka możliwość!

   Każdy gracz (od 5 poziomu wzwyż) może założyć własny gang lub dołączyć do już stworzonego, zebrać znajomych i walczyć ramię przy ramieniu razem z nimi!

   Istnieje kilka wymagań, aby założyć gang:

   • Musisz być na co najmniej 5 poziomie;
   • musisz zapłacić 10000 i 500;
   • musisz posiadać logo i ikonę gangu (rozmiary: 99x99 - logo i 28х16 - ikona) lub wybrać z już istniejących w grze symboli;
   • oraz wybrać nazwę i motto!

   Każdy gang posiada własne forum, gdzie członkowie gangu mogą się ze sobą komunikować: poznać się, omówić taktykę walk lub po prostu porozmawiać! Oprócz tego na głównym forum gry istnieje specjalny wątek dla tych, którzy chcą znaleźć gang lub poszukują graczy do swojego gangu.

   Zaproś znajomych i otrzymaj bonusy!

   Znajomi przynoszą nie tylko cenne zagrychy, ale również dają możliwość otrzymania certyfikatu na bezpłatne założenie gangu! Aby Urząd Miasta wydał takie pozwolenie, musisz mieć 30 uczniów na co najmniej 5 poziomie. Nie zapominaj również, że dzięki swoim uczniom możesz zebrać szkolną kolekcję i otrzymać specjalną odznakę.

   Jeżeli pragniesz pokoju - przygotuj się do wojny!

   Każdy gang posiada wyposażenia do obrony i ataku, które mogą być zakupione przez dona, sottocapo i consigliere gangu w specjalnym dziale dla gangów w Galerii. W zależności od poziomu wyposażenia, będzie ono zwiększać bonusy, jakie otrzymują wszyscy członkowie danego gangu dzięki specjalnej odznace - insygniom gangu, którą otrzymasz automatycznie po przystąpieniu do gangu!

   Nie przepuść okazji założenia swojego gangu lub dołączenia do już istniejącego, ponieważ już wkrótce dostępne będą krwawe wojny gangów!   128293031