Duchy w mundurach

Noszą one na swoich ramionach naramienniki i udają, że pilnują porządku.
Twierdzą, że chronią interesy ludności cywilnej, ale nie mają nic przeciwko napełneniu swoich kieszeni do pełna przy pierwszej nadarzającej się okazji.
Napaście, pranie brudnych pieniędzy, kradzież komóreczek, tani poklask, cenne doświadczenie...
Duchy w mundurach
, wysłane przez graczy z miejskich gangów krążą nad miastem, kierowane pragnieniem łatwego zysku.


W każdym z nas kryje się drugie JA. I od czasu do czasu mamy ochotę założyć mundur i wypuścić na wolność swoje drugie JA. Można to wykonać na Policji od 8-go poziomu za zagrychy.

Puszczając Ducha w mundurze na wolność, otrzymujecie następujące korzyści:

  • Anonimowość podczas ataku: kiedy atakujecie duchem, pozostajecie całkowicie anonimow.
  • Wybór poziomu: podczas tworzenia ducha, możecie wybierać w różnych poziomach i atakować, tak jakby wasza postać miała niższy poziom. Jest to bardzo przydatne, gdy chcecie zdobyć doświadczenie, ale na waszym poziomie nie ma wystarczających przeciwników.
  • Wybór debeściaka: wskaźniki ducha mogą być od średnich (1 gwiazdka) do maksymalnych (5 gwiazdek) na poziomie..
  • Atakowanie swoich: gdy wykorzystujecie ducha, to pojawia się możliwość atakowania graczy z dwóch frakcji.
  • Bezpieczeństwo: 0 ryzyka za każdy atak z duchem.
  • Więcej pojedynków bez kontuzji*: walki z duchem nie liczą się do ilości walk zaliczanych do kontuzji*.
  • Kradzież: zostawcie swojego wroga bez grosza – spróbujcie skraść nawet do 100% dotakowo monet podczas ataku z duchem.
  • VIP-łowca: większa szansa znalezienia komóreczek lub elementu z kolekcji podczas zlecenia z Klubu Łowców.

*Ryzyko kontuzji podczas atakowania za pomocą Ducha w Mundurze nie wzrasta, ale jeśli już przekroczyliście granicę ryzyka bycia kontuzjowanym (50 walk bez statusu Cwaniaka i 65 walk z statusem Cwaniaka za ostatnie 24h), to po każdym pojedynku jest szansa otrzymania kontuzji. Dlatego lepiej wykorzystać Ducha w Mundurze zanim wykonacie 50 (65) walk za ostatnie 24h, aby nie otrzymać kontuzji.

Duchy w mundurach nie biorą udziału w walkach grupowych, nie mogą wybijać zębów w wojnach gangów i nie mogą atakować Szczuraków. Jednak wypuszczony na wolność Duch może Wam pomóc w zdobyciu komórek, odznak, doświadczenia i monet, bardzo wartościowych rzeczy.

Wskaźniki Ducha w mundurze

Wskaźniki wypuszczonego na wolność Ducha w mundurze generują się automatycznie przy jego wywoływaniu. Istnieje możliwość wyboru nowego Ducha w mundurze, a jego wskaźniki mogą być wyższe jak i też nisze, od poprzednich. Z każdą nową próbą, szansa na wywołanie silniejszego Ducha się zwiększa, ale ciągle istnieje możliwość wywołania słabszego.

Pupilem Ducha w mundurze jest papuga „Aarrr!“. Pojawia się on przed walką na podstawie pupila wroga tj. jego wskaźniki są równe wskaźnikom pupila Waszego przeciwnika.

Gracz może zawczasu przedłużyć działanie wywołanego Ducha, a wszystkie otrzymane wskaźniki pozostają te same. Jeśli nie przedłużycie jego działania, to przy kolejnym wywoływaniu wskaźniki zostaną wygenerowane od nowa.

Mundur Ducha

Tylko podczas specjalnych wydarzeń w grze, możecie popaść na mundury duchów, które można wykorzystać na Policji do jakiś zakazanych działań. Gdy przedstawicie mundur na Policji, możecie przemienić się w Ducha w Mundurze i możecie walczyć aż całą godzinę.