Klub Łowców

< Wróć

Klub łowców — to jest miejsce, gdzie zbierają są najpotężniejsi łowcy głów. Tutaj możesz naprawdę zemścić się na swoim wrogu, który nęka Cię nieustannie. Umieść ich imiona na listach gończych i spraw, aby już nigdy Cię nie nękali. Dostępny jest od 6 poziomu.

List gończy

Aby złożyć zlecenie na danego gracza, wystarczy wpisać nazwę jego postaci w odpowiednie pole. Przy składaniu zlecenia można wyznaczyć dodatkowe nagrody, które zachęcą prawdziwych myśliwych do wyruszenia na łowy. Codziennie możesz wystawić na listach gończych jedno zgłoszenie za darmo na nową ofiarę (ofiara, która nie była wskazywana przez innego gracza). W ciągu jednego dnia nie możesz wystawić więcej niż 10 listów gończych. Możesz zlecać graczy od 7 poziomu wzwyż.

Jeden list gończy — to są trzy ataki na tych, którzy zboczyli ze ścieżki sprawiedliwych, a ich wynik nie jest istotny. Zlecenie staje się aktywne w ciągu godziny i trwa przez 24 godziny od momentu złożenia. Pieniądze za niewykonane zlecenia nie będą zwracane, a po trzech atakach, zlecenie uważa się za wykonane w pełni.

Po wystawieniu listu gończego na gracza, rozpoczyna się polowanie. Każdy myśliwy widzi na swojej liście wyłącznie ofiary z przedziału [-1;+2] poziomu w zależności od własnego poziomu.

Nie możesz złożyć zamówienia i polować na tego samego gracza w tym samym czasie.

Nagrody

Aby otrzymać możliwość wystawiania listów gończych i zarabianie przez to pieniędzy, należy dołączyć do Klubu Łowców. Członkostwo kosztuje określoną ilość rudy i trwa przez 14 dni.

Za upolowanie gracza z listu gończego, można dostać nie tylko pieniądze, ale również 1, 3, 5 lub 7 trofeów, a ponadto jest szansa zrabowania atakowanemu komóreczki, które można wykorzystać w sklepie 101 drobiazgów.

Za pomocą trofeów możesz przyspieszyć zejścia do metra podczas tropienia Szczuraków.