Chata

< Wróć

Spis treści

Otwarcie chaty

Chata może być otwarta na 3 poziomie. Aby ją otworzyć, musisz zakupić klucz, który automatycznie otworzy walizkę.


Dochody z Chaty

Zaczynając od 3 poziomu jeden z pokojów w chawirze zostanie automatycznie wynajęty. Co godzinę będziesz dostawał czynsz w postaci pieniędzy. Czynsz jest pobierany niezależnie od tego czy jesteś w grze czy też nie.

Czas otrzymania czynszu - хх.02

Im lepszy komfort w chacie, tym większy czynsz zgarniesz za wynajem. Jedna jednostka komfortu zwiększa dochody o 20.

Apteczka

Za pomocą apteczki możesz natychmiast przywrócić swoje zdrowie w zamian za 100

Każdy pojedynek, po 50-tym (lub po 65-tym, jeśli posiadasz status Spryciarza), w ostatnich 24 godzinach, zwiększa szansę otrzymania kontuzji. Jeśli zostaniesz kontuzjowany, nie będziesz mógł dalej walczyć z innymi graczami, a czasami i z NPC. W Chacie możesz uzdrowić swoją kontuzję w zamian za zagrychę.

Domowe ognisko

Możesz kupować dodatkowe ulepszenia do chawiry, które będą dawać bonusy.

Komfort zwiększa czynsz chawiry. Jedna jednostka komfortu zwiększa dochody z chawiry o 20. Na przykład, Notebook daje +2 komfort, co oznacza, że zwiększa dochody o 40 pieniędzy.

Obrona domu pomaga przy atakach na Ciebie — zwiększa Twój ranking obrony (+1 obrona domu zwiększa ranking obrony o 5).

Ochrona przed niespodzienkami

Niektórzy gracze moga wysłać Ci prezenty z negatywnym efektem. Zmniejszą one statystyki Twojej postaci na określony czas. Możesz usunąć negatywne efekty w chawirze za zagrychę. Cena usunięcia negatywnych efektow zależy od ilości prezentów, które otrzymałeś.

Raz na trzy miesiące masz możliwość usunąć za darmo negatywne efekty. Aby tego dokonać, musisz być obecny na liście debeściaków na Rynku.

Jeśli nie chcesz, aby inni gracze mogli wysyłać Ci prezentów o negatywnych efektach (podrzucać "świnię"), możesz dać zagrychę w łapę listonoszowi, a on zweryfikuje przychodzące paczki. Nie zapominaj o przedłużaniu ochrony na czas. Ta opcja jest dostępna od 5 poziomu.